Zmywarki

Zmywarki

Nasze zmywarki to gwarancja higienicznej czystości i cichej pracy. Bez zabrudzeń, smug i bez bakterii – dzięki rozwiązaniom GRAM taki efekt możesz mieć na co dzień.

Dowiedz się więcej
Zmywarki

SteamPower

Suche, lśniące i perfekcyjnie czyste naczynia ze SteamPower generującym gorącą parę przed zakończeniem zmywania.
Wyczyść filtry
Wyczyść filtry

Znaleziono 2 produktów

Funkcjonalności

Silnik BLDC

Nowoczesna, bezszczotkowa technologia to wyjątkowo ciche i skuteczne zmywanie nawet przy krótkich programach. Płynna regulacja obrotów, która dynamicznie dostosowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń to również oszczędność energii i wyraźnie przedłużona żywotność zmywarki.

TurboDrying

Zastosowane w zmywarce innowacyjne technologie w postaci dodatkowyego układu wentylatorów generują skuteczniejszą cyrkulację powietrza, dzięki której naczynia są idealnie suche i lśniące. System TurboDrying działa doskonale nawet przy programach o niskiej temperaturze.

Niski poziom głośności

Proste rozwiązania połączone z nowoczesną technologią pozwoliły stworzyć wyjątkowo cichą zmywarkę. Specjalne maty wygłuszające oraz silnik bezszczotkowy odpowiednio wygłuszają urządzenie, które generuje dźwięk maksymalnie do 44dB.

Poznaj GRAM

Każdy GRAM ma
znaczenie

...bo stawiamy na jakość i trwałość,
tworząc ekologiczne, funkcjonalne
urządzenia AGD wyróżniające się
ponadczasowym skandynawskim wzornictwem.

Co nas wyróżnia

GRAM słynie z estetycznych i
funkcjonalnie zaprojektowanych
produktów, które uprzyjemniają
codzienne życie konsumentom.

GRAM od 120 lat

Zaczęło się 120 lat temu, w Danii. Każdy
rok doświadczenia przekłada się na to, co
oferujemy dziś. Nasz asortyment AGD
dostępny jest w Skandynawii i Polsce.

Zmywarki GRAM

W każdym domu jest wiele urządzeń, realnie ułatwiających codzienne funkcjonowanie, o których nieocenionym wsparciu dowiadujemy się dopiero wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni radzić sobie bez nich. Przykładem tego typu sprzętu są zmywarki do naczyń, za sprawą których gotowanie posiłków każdego dnia okazuje się pasjonującą przygodą, a nie przykrym obowiązkiem, po którego wykonaniu należy przejść do kolejnego – czyszczenia naczyń. Zmywarki GRAM powstały z myślą o estetyce Twojej pełnej smaków i zapachów kuchni, a także nieocenionym komforcie przygotowywania dań, nie tylko jednogarnkowych.

Zmywarki GRAM – estetyka i funkcjonalność

Urządzanie kuchni różni się nieco od aranżacji pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu. Wszystko za sprawą tego, że wnętrze często określane jako serce domu jest przeznaczone do gotowania. Design współczesnych elementów wyposażenia sprawia, że nie musisz rezygnować z ich pięknego wyglądu na rzecz funkcji użytkowej. Wręcz przeciwnie – możesz z łatwością stworzyć swoja kuchenną przestrzeń w taki sposób, by stanowiła zmyślne połączenie estetyki i funkcjonalności. Poobiedni relaks z filiżanką aromatycznej kawy jest szczególnie przyjemny, gdy w tle słychać kojący zmysły dźwięk wykonującej za Ciebie domowe obowiązki zmywarki do naczyń. Pozwól się wyręczyć! Minimalistyczny wygląd, którym charakteryzują się zmywarki GRAM to gwarancja idealnego dopasowania urządzenia do przestrzeni kuchennej. Bez względu na to, czy Twoja kuchnia to nowoczesne wnętrze utrzymane w duchu minimalizmu, czy jesteś zwolennikiem aranżacji wnętrz w innym stylu wnętrzarskim, meble, sprzęty AGD i ozdoby stworzą ze zmywarką spójną całość.

Zmywarki GRAM – rodzaje

Wszystkie sprzęty AGD marki GRAM cechują się wysoką jakością oraz różnorodnością modeli, gwarantującą możliwie najlepsze dopasowanie konkretnego wariantu do potrzeb, preferencji w kwestii estetyki, a także specyfiki konkretnego pomieszczenia. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno zmywarki wolnostojące, jak i zmywarki pod zabudowę. Jeśli zależy Ci na jednolitym wyglądzie szafek, w obrębie których znajdą się wszystkie sprzęty, które można ukryć pod płytą meblową, sprawdź, jaka zmywarka do zabudowy spełni Twoje oczekiwania. Jeśli zaś jesteś zwolennikiem wolnostojących urządzeń ze względu na fakt, że ich ustawienie można w każdej chwili zmienić, z pewnością zainteresują Cię modele, które będziesz mógł zabrać ze sobą nawet w razie przeprowadzki. O specyfikację produktu w konkretne konfiguracji nie musisz się martwić – każdy model został wyposażony w szereg udogodnień, gwarantujących jego efektywną pracę.

Zmywarki do naczyń GRAM – dlaczego warto rozważyć ich zakup?

Podstawowa funkcja niniejszego urządzenia, jaką jest zmywanie naczyń, to niejedyna zaleta wynikająca z posiadania zmywarki GRAM, bowiem liczne inteligentne systemy, w które została wyposażona, są w stanie pozytywnie zaskoczyć Cię także w innych aspektach. Zatem, co jeszcze sprawia, że warto zdecydować się na jej zakup? Oszczędności! Tych szuka każdy, a zmywarki do naczyń są w stanie realnie odciążyć Twój domowy budżet, a ponadto ułatwić zagospodarowanie czasu wolnego i zadbać o środowisko. Niemal każdy proces zmywarki zapewnia naczyniom czystość w krótszym czasie niż mycie ręczne, zużywając przy tym znacznie mniej wody. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, nie przyczyniając się ponadto do degradacji środowiska, które cierpi na bezrefleksyjnej działalności człowieka. W świetle tego, inwestycja w zmywarkę to świadomy pod względem ekologicznym i ekonomicznym wybór!

Zmywarki GRAM – Program Eco

Program Eco, który posiadają proponowane przez nas zmywarki do naczyń, to jedno z rozwiązań, służących zredukowaniu zużycia energii elektrycznej oraz wody, które jednocześnie może mieć bezpośrednie przełożenie na niższe rachunki oraz przyczynić się do ograniczenia nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych. Mimo swojej ekonomicznej dystrybucji wody i prądu, bez problemu poradzi sobie ze standardowo zabrudzonymi naczyniami. Jest jednocześnie najcichszym programem spośród możliwych do wyboru w menu urządzenia. Nie zakłócając domowego spokoju, upora się z myciem naczyń.

Zmywarki GRAM – SteamPower

Polerowanie w celu uzyskania nieskazitelnie czystych, błyszczących i wolnych od smug naczyń to czynność, na którą musisz poświęcać mnóstwo czasu i energii, nie mając jednocześnie gwarancji uzyskania zamierzonego efektu? Piękny wygląd to niejedyny powód, dla którego to robisz, bowiem pozbywając się zabrudzeń, pragniesz zniszczyć przy okazji wszystkie drobnoustroje? Jeśli tak, system SteamPower generujący gorącą parę na początku fazy suszenia stanowi rozwiązanie Twojego problemu. Dzięki niemu za każdym razem wyjmiesz ze zmywarki perfekcyjnie wysuszone i lśniące czystością naczynia, na których powierzchni nie pozostaną żadne niechciane drobnoustroje – gorąca para zniszczy je podczas suszenia i nadawania błysku zastawie stołowej. Który model zmywarki GRAM wykona za Ciebie brudną robotę?