Każdy GRAM ma
znaczenie

Marka GRAM pomaga jej nabywcom chłodzić,
mrozić, gotować i piec, działając na
skandynawskim rynku już od 120 lat. Czerpiemy
z tego doświadczenia do dziś, oferując
precyzyjnie zaprojektowane urządzenia, które
wyróżnia design, trwałość i funkcjonalność.

Historia GRAM

Historia marki Gram to opowieść o wiejskim warsztacie w Danii, który z manufaktury rozwinął się w nowoczesny koncern. To opowieść o firmie, która wie jak rozwijać wszelką wiedzę o  technologii chłodnictwa i mroźnictwa. GRAM wprowadziła na rynek pierwsze seryjnie produkowane lodówki już w 1937 i pozostaje rozpoznawalna jako producent lodówek i  zamrażarek, choć obecnie sprzedaje pełny asortyment AGD w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii – i już w Polsce. Gram słynie z estetycznych i funkcjonalnie zaprojektowanych produktów, które uprzyjemniają codzienne życie konsumentom.

Naszym celem jest dbałość i ochrona

„Każdy GRAM ma znaczenie" to motto nie tylko firmy GRAM, lecz także naszych produktów, ich funkcji i procesu produkcji. Stawiamy na jakość i trwałość, tworząc ekologiczne, funkcjonalne  urządzenia AGD wyróżniające się ponadczasowym skandynawskim wzornictwem.

Kuchnia to coś więcej niż dobrze zorganizowane miejsce pracy, zdominowane przez sprzęty  AGD. To również miejsce, w którym możesz wyrazić co czujesz do tych, dla których gotujesz i o  których dbasz.

Kuchnia to także miejsce, w którym możesz pokazać że dbasz o świat – wyrażając to daniami, które przyrządzasz i ograniczając marnowanie żywności, gram za gramem.

Funkcjonalne skandynawskie wzornictwo

Klienci, którzy stawiają na jakość, poszukują produktów funkcjonalnych i trwałych, których obsługa jest intuicyjna. Takie produkty marka GRAM rozwija i doskonali od wielu lat.

Dlatego wybierając AGD od GRAM do swojej kuchni możesz zawsze liczyć na klasyczne,  funkcjonalne skandynawskie wzornictwo.

GRAM to najwyższa jakość i skandynawskie wzornictwo od ponad 120 lat.