Suszarki

Suszarki

Suszarki marki GRAM to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz zaoszczędzić czas i cieszyć się higieniczną czystością.

Dowiedz się więcej
Suszarki

Silnik inwerterowy

Wyższy komfort, dłuższa żywotność i niższe koszty użytkowania urządzenia wynikają z zastosowania nowej generacji silnika bezszczotkowego w klasie energetycznej A+++.
Wyczyść filtry
Wyczyść filtry

Funkcjonalności

Klasa energetyczna A+++

Zastosowane w zmywarce innowacyjne technologie w postaci dodatkowyego układu wentylatorów generują skuteczniejszą cyrkulację powietrza, dzięki której naczynia są idealnie suche i lśniące. System TurboDrying działa doskonale nawet przy programach o niskiej temperaturze.

HeatPump

Bezpieczne i optymalnie szybkie suszenie najdelikatniejszych tkanin, z innowacyjnym rozwiązaniem pompy ciepła – HeatPump. To wyższa efektywność suszenia, przy zastosowaniu niższej temperatury, co przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej.

Wyświetlacz LED

Innowacyjny wyświetlacz LED, ułatwia wybór danego programu, odpowiednich funkcji czy parametrów suszenia.

Poznaj GRAM

Każdy GRAM ma
znaczenie

...bo stawiamy na jakość i trwałość,
tworząc ekologiczne, funkcjonalne
urządzenia AGD wyróżniające się
ponadczasowym skandynawskim wzornictwem.

Co nas wyróżnia

GRAM słynie z estetycznych i
funkcjonalnie zaprojektowanych
produktów, które uprzyjemniają
codzienne życie konsumentom.

GRAM od 120 lat

Zaczęło się 120 lat temu, w Danii. Każdy
rok doświadczenia przekłada się na to, co
oferujemy dziś. Nasz asortyment AGD
dostępny jest w Skandynawii i Polsce.

Suszarki GRAM

Masz dość stert prania piętrzącego się na suszarkach w przestrzeni, która mogłaby być wykorzystana w znacznie lepszy sposób – zarówno pod względem estetycznej aranżacji, jak i zagospodarowania przestrzeni użytkowej? Marzysz, by nie tylko pranie ubrań, ale także ich suszenie wykonywała maszyna, dzięki której zaoszczędzony czas przeznaczysz na odpoczynek i realizację pasji? Masz wątpliwość, który sposób suszenia wesprze Cię w trosce o kondycję materiałów oraz wyrazistość kolorów? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z niniejszych pytań brzmi twierdząco, suszarki GRAM to urządzenia właśnie dla Ciebie!

Suszarka do ubrań – wsparcie w wypełnianiu domowych obowiązków

Pęd życia, narzucany każdemu z nas przez współczesny świat sprawia, że wiele osób jest zmęczonych i przytłoczonych liczbą służbowych i domowych obowiązków, niezbędnych do wykonania w ciągu dnia. Niektórymi aspektami warto zająć się osobiście, zwłaszcza tymi, które są związane z relacjami międzyludzkimi. Inne zaś z powodzeniem może zastąpić wyposażona w inteligentne systemy maszyna. Korzystając z niej, masz okazję do chwili zasłużonego wytchnienia bez konieczności rezygnowania z solidnie wykonanej pracy. Jakie powinny być ubrania i tekstylia, aby można było z nich korzystać w poczuciu komfortu? Z pewnością solidnie wysuszone, miękkie, przyjemne w dotyku i takie, których kolory są wyraziste, natomiast piękny zapach przywodzi na myśl beztroskie wspomnienia. Czy jest to możliwe do osiągnięcia bez mozolnego rozkładania każdej rzeczy na suszarce, która zajmuje mnóstwo miejsca, a w dodatku prezentuje się niezbyt estetycznie? Tak! O wszystkie wspomniane aspekty zadba suszarka elektryczna.

Suszarka elektryczna – jak z niej korzystać?

Obsługa suszarki GRAM jest intuicyjna, a co za tym idzie – banalnie prosta. Z pomocą czytelnego panelu LED szybko wybierzesz adekwatny do zawartości program. Suszarka do ubrań wygląda bardzo podobnie do pralki, zatem załadunek przebiega dokładnie tak samo. Wystarczy umieścić uprzednio wyprane i odwirowane rzeczy w dużym bębnie suszarki o szerokich drzwiach, zamknąć, ustawić optymalny dla danych tkanin proces i gotowe. Musisz pamiętać jedynie o sprawdzeniu, które rzeczy nadają się do suszenia mechanicznego. Nie wkładaj do suszarki GRAM ubrań i tekstyliów, na których metce widnieje przekreślony kwadrat z okręgiem w środku, w przeciwnym razie materiał może się zdeformować, a kolory – utracić wyrazistość. Gdy proces suszenia, a więc wtłaczania ciepłego powietrza i odsysania wilgoci się zakończy, ubrania i tekstylia są gotowe do użytku. To, jak wykorzystasz zaoszczędzony na rozwieszaniu prania czas, zależy wyłącznie od Ciebie. A uzbiera się go na tyle dużo, że różnica nie pozostanie niezauważona!

Suszarka łazienkowa GRAM – zalety, które ułatwią Ci życie

Najważniejszą, bowiem cenioną przez liczne grono użytkowników zaletą, którą posiada suszarka do ubrań, jest czas trwania procesu. Podczas gdy rzeczy suszone tradycyjną metodą są gotowe do założenia najwcześniej po upływie kilku godzin, suszarka łazienkowa skraca oczekiwania na suchą odzież i tekstylia do zaledwie około godziny. To niebagatelna oszczędność czasu, ale także energii – zarówno Twojej, jak i elektrycznej. Urządzenie jest ciche, więc możesz mieć pewność, że jego praca nie zakłóci spokojnego rytmu, w którym toczy się życie w Twoim domu. Suszarka elektryczna ma podobne wymiary do pralki, a zatem nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni, a w zamian oferuje naprawdę wiele. Możesz postawić ją tuż obok pralki w łazience, pralni czy suszarni – wszystko zależy od Twoich upodobań i wolnej przestrzeni, którą dysponujesz. Minimalistyczny, a dzięki temu uniwersalny design doskonale wkomponuje się w przestrzeń zaaranżowaną w każdym stylu wnętrzarskim.

Suszarki GRAM – inteligentne systemy i cenione udogodnienia

Wysoka klasa energetyczna suszarki GRAM, za sprawą której zużycie prądu podczas suszenia zostanie ograniczone do niezbędnego minimum, to ceniony dla wielu użytkowników aspekt urządzenia. Dodatkowo jest to rozwiązanie przyjazne środowisku. Intuicyjny panel sterowana z wyświetlaczem LED umożliwia wybór wielu programów dostosowanych do typu suszonych rzeczy – możesz ustawić proces, który zupełnie wysuszy ubrania i tekstylia lub taki, po którego zakończeniu zostaną delikatne wilgotne, a więc idealne do prasowania. Najdelikatniejsze ubranka, nawet niemowlęce, również mogą być suszone mechanicznie – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni program, który nie tylko pozbawi je wilgoci po praniu, ale także zapewni delikatność i miękkość tkanin, tak ważną dla szczególnie wrażliwej skóry maluszka. Suszarka elektryczna posłuży Ci nie tylko do przyspieszenia czasu schnięcia prania, ale także do szybkiego odświeżenia ubrań w procesie napowietrzania. Walory estetyczne i bezpieczeństwa znacząco podnosi osłona zastosowana w drzwiach suszarki, która chroni przed oparzeniem, a przy okazji nadaje urządzeniu futurystycznego wyglądu. Opóźnienie startu to kolejny inteligentny system, dzięki któremu suszarka łazienkowa idealnie dopasuje się do rytmu Twojego dnia. Który model suszarki GRAM Cię wyręczy?