Pralki

Pralki

Świeże, czyste i miękkie pranie to powód, dla którego warto sięgnąć po rozwiązania oferowane przez GRAM. Poznaj sprzęt, który wyręczy Cię w codziennych obowiązkach domowych.

Dowiedz się więcej
Pralki

Silnik inwerterowy

Doskonałe efekty prania przy krótkich programach. Cicha praca, dłuższa żywotność i niższe zużycie prądu dzięki innowacyjnemu silnikowi.
Wyczyść filtry
Wyczyść filtry

Funkcjonalności

Add+

Komfortowe rozwiązania pozwalają lepiej zarządzać pralką. Funkcja Add+ umożliwia dodanie ubrań w trakcie trwającego prania. Wystarczy wcisnąć pauzę, otworzyć drzwiczki i dołożyć odzież.

Klasa energetyczna B

Nawet o 42% niższe zużycie energii elektrycznej. Urządzenia w klasie energetycznej B generują znacznie niższe rachunki od sprzętów w niższych klasach. To oszczędność, ale i troska o środowisko naturalne.

Program Odświeżanie 15'

Wystarczy 15 minut, by odświeżyć ubrania. Program Odświeżanie w zaledwie kwadrans zneutralizuje przykre zapachy, kurz czy lekkie zabrudzenia. Program realizuje trzy etapy prania – zasadnicze, płukanie i wirowanie. Oszczędnie i praktycznie.

Poznaj GRAM

Każdy GRAM ma
znaczenie

...bo stawiamy na jakość i trwałość,
tworząc ekologiczne, funkcjonalne
urządzenia AGD wyróżniające się
ponadczasowym skandynawskim wzornictwem.

Co nas wyróżnia

GRAM słynie z estetycznych i
funkcjonalnie zaprojektowanych
produktów, które uprzyjemniają
codzienne życie konsumentom.

GRAM od 120 lat

Zaczęło się 120 lat temu, w Danii. Każdy
rok doświadczenia przekłada się na to, co
oferujemy dziś. Nasz asortyment AGD
dostępny jest w Skandynawii i Polsce.

Pralki GRAM

Komfort codziennego funkcjonowania zależy od wielu kwestii. Jedną z nich jest z pewnością funkcjonalność sprzętów domowych. Jeśli korzystanie z nich jest proste, efekty pracy zadowalające, a czas konieczny na ich obsługę niewielki, znacznie wzrasta poziom naszego życia. Optymalizacja obowiązków domowych pozwala na poświęcenie większej ilości czasu bliskim, rozwojowi pasji lub robieniu tego, co sprawia nam najwięcej przyjemności. Sprzętem, który w dużym stopniu decyduje o naszym komforcie, jest pralka automatyczna. Urządzenie to pozwala skrócić czas niezbędny na pranie ubrań, pościeli i ręczników, a także zadbać o ich jakość – miękkość tkanin, czystość, świeżość i wyrazistość kolorów. Pralki GRAM to nowoczesne urządzenia, które spełniają te wymogi, a przy tym wyposażone są w szereg funkcjonalnych udogodnień.

Pralki GRAM – postaw na wiedzę, doświadczenie i jakość

Za wysoką klasą pralek, ich wieloletnią użytecznością i przemyślaną funkcjonalnością stoi marka GRAM – producent bardzo dobrej jakości sprzętu ułatwiającego codzienne funkcjonowanie i wykonywanie domowych obowiązków. Firma powstała w 1899 roku w Danii i od ponad 120 lat dostarcza rozwiązania, które przenoszą gotowanie, pranie i sprzątanie na nowy poziom. Cechą charakterystyczną urządzeń produkowanych przez markę GRAM jest wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, przekładające się na wytrzymałość i solidność. Każdy sprzęt GRAM, a w tym także automatyczne pralki, to przykład innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności, połączonych z poszanowaniem środowiska naturalnego. Urządzenia GRAM to w końcu także nowoczesne i stylowe charakterystyczne wzornictwo, które zachwyca rzesze klientów w krajach skandynawskich, ale również w Polsce.

Funkcjonalna pralka automatyczna – dlaczego warto?

Piękny, świeży zapach wyjętego z pralki, suszonego się prania – któż z nas go nie lubi? Nie zawsze jednak można cieszyć się takimi efektami. Kiepskiej jakości sprzęty często nie dają pożądanych skutków i zamiast satysfakcji przynoszą rozczarowanie. Pranie bywa niedostatecznie czyste, nie pachnie świeżością lub – co gorsza – jest zniszczone lub odbarwione. Jeśli znasz to uczucie, powinieneś podstawić na pralki GRAM. Dlaczego? Wysoka jakość wykonania przekłada się na najlepsze efekty prania oraz wygodę użytkowania. Pralka automatyczna tej marki to duża pojemność oraz wiele praktycznych programów do wyboru, umożliwiających pranie w różnych temperaturach, o różnej długości, a także pranie każdego typu tkanin – także tych delikatnych. Wybrać możesz między innymi program do prania tkanin wykonanych z bawełny, ubrań kolorowych, jeansów, pościeli, a także tryb prania ręcznego i program antyalergiczny. Pralki GRAM cicho pracują, umożliwiając równoległe wykonywanie innych czynności. Ich silniki są przy tym wytrzymałe i zapewniają wieloletnią żywotność. Co istotne, pralki GRAM to także niskie zużycie energii i wody, a co za tym idzie – oszczędność pieniędzy.

Pralki GRAM – innowacyjne udogodnienia

Wybór pralek automatycznych marki GRAM łączy się z szeregiem praktycznych udogodnień, dzięki którym codzienne pranie ubrań, pościeli czy ręczników okaże się jeszcze prostsze, optymalne i efektywne. Sprawdź, na jakie funkcję i wyposażenie możesz liczyć.

• Wyświetlacz LED – intuicyjny i wygodny; ułatwia wybór programu i jego konfigurację.

• Opóźnienie startu – pozwala na rozpoczęcia czasu pracy pralki w dowolnym momencie.

• Szybki dostęp – umożliwia dodanie ubrań w trakcie prania (jeśli w pralce jest niski poziom wody i odpowiednia temperatura).

• Silnik inwerterowy – nowoczesny, bezszczotkowy silnik o najwyższej klasie energetycznej; pozwala na niskie zużycie energii i wody, cichą pracę oraz gwarantuje wieloletnią żywotność.

• ChildLock – zabezpiecza sprzęt przed przypadkową zmianą programu przez dziecko lub całkowitym wyłączeniem sprzętu podczas pracy.

• Regulacja wirowania i temperatury prania – umożliwia dowolną konfigurację wybranego programu.

Pralki GRAM wyposażone są także w inne udogodnienia i funkcje, które pozwalają udoskonalić, przyspieszyć i ułatwić korzystanie ze sprzętu, takie jak szeroki wybór trybów i programów prania (do wyboru za pośrednictwem wygodnego wyświetlacza).

Innowacyjne pralki GRAM w Twoim domu

Dobrej jakości, funkcjonalna pralka automatyczna, która pozwala zaoszczędzić czas, wodę i energię, a przy tym jest przyjazna dla wszelkich pranych w niej tkanin, jest sprzętem, który powinien pojawić się w każdym domu. Wyprodukowane z szacunkiem dla środowiska naturalnego pralki GRAM są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które troszczą się jednocześnie o stan swojego portfela oraz myślą i działają w sposób ekologiczny. Wyposażone w wiele funkcjonalnych programów i trybów prania sprzęty pozwalają na pranie różnego typu materiałów – także tych bardzo delikatnych. Możliwość wyboru intensywności wirowania, temperatury prania oraz jego długości gwarantuje zarówno możliwość lekkiego odświeżenia ubrań, jak i skutecznego czyszczenia silnie zabrudzonych tkanin. Pralka automatyczna marki GRAM w połączeniu z dobrej jakości środkami piorącymi sprawi, że Twoje pranie będzie zawsze świeże, pachnące, a przy tym nie ulegnie zniszczeniu lub odbarwieniu. Postaw na sprzęt wysokiej jakości, ciesz się komfortową obsługą i najlepszymi efektami.