Kompletne rozwiązania kuchenne

Gram to klasyka i ponadczasowość, które zderzamy ze sobą, projektując sprzęt AGD. To styl, nad którym pracowaliśmy latami, wsłuchując się w potrzeby klientów i modyfikując nasze produkty tak, by spełniały największe wymagania. Skorzystaj z naszego doświadczenia w swojej kuchni.

Kuchnie wolnostojące

Gram to nowoczesność, funkcjonalność i styl, który tworzy Twoją przestrzeń. Gotowanie i pieczenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a same posiłki - pełnowartościowe i smaczne.

   Duża komora 77 litrów

   Innowacyjny piekarnik z komorą o pojemności aż 77 litrów, równomierną dystrybucją ciepła oraz większą grzałką jest gwarancją doskonałych wypieków nawet na kilku poziomach jednocześnie. Nowa konstrukcja komory to nie tylko możliwość pieczenia większej ilości potraw w tym samym czasie, ale również pewność, że wypieki będą równo zarumienione i wypieczone niezależnie od ilości blach.

   Duża komora<br>77 litrów

   Równomierne pieczenie
   na kilku poziomach

   Nowa konstrukcja piekarnika to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła w całej komorze niezależnie od ilości blach i pewność, że przygotowywane potrawy będą doskonale wypieczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Duże wnętrze komory umożliwia przygotowanie jeszcze większych porcji, a większa grzałka piekarnika pozwala z powodzeniem suszyć i piec na wielu poziomach.

   Równomierne pieczenie<br>na kilku poziomach

   Automatyczne łączenie pól

   Nowoczesna płyta indukcyjna to połączenie najnowszej technologii oraz praktycznych doświadczeń. Łączenie dwóch pól w jedną strefę grzewczą, która automatycznie dopasuje się do kształtu naczynia to jeszcze większa ergonomia w kuchni. Takie intuicyjne rozwiązanie pozwala gotować szybciej i efektywniej niezależnie od wielkości i kształtu naczynia.

   Automatyczne łączenie pól

   Prowadnice teleskopowe
   z pełnym wysuwem

   Więcej możliwości w kuchni to wynik zastosowania praktycznych rozwiązań, takich jak nowoczesne prowadnice wyhamowujące wsuwanie i  wysuwanie blach. Prowadnice z funkcją blokady "stop" to pewność, że użytkowanie piekarnika jest zawsze bezpieczne. To gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale i wygody nawet przy rozgrzanej i obciążonej ciężkimi naczyniami blasze.

   Prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem

   Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia i termosondą (Tts)

   Funkcjonalność wyświetlacza LED-owego została połączona z ergonomią w postaci praktycznych pokręteł i niezastąpionej termosondy. Sensorowe sterowanie w połaczeniu z termosondą pozwala na wygodne i precyzyjne programowanie piekarnika, który wyłączy pieczenie w odpowiednim czasie. Z termosondą przygotowanie idealnie wypieczonych i zarumienionych potraw staje się niezwykle proste.

   Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia i termosondą (Tts)

   Nagrzew w 3 min

   Funkcja szybkiego nagrzewania, oparta na jednoczesnym wykorzystaniu pracy grzałek i wentylatora, rozgrzeje wnętrze piekarnika do temperatury 150°C w zaledwie trzy minuty. Błyskawiczne działanie kuchni wolnostojącej to gwarancja, że przygotowywane potrawy zawsze będą na czas.

   Nagrzew<br>w 3 min

    

   Piekarniki

   Nasze piekarniki to absolutny must-have w Twojej kuchni. Przygotujesz w nich pyszne dania obiadowe i ciasta, a także ciepłe przekąski. Wyróżnia je funkcjonalność i prostota. A do tego bardzo łatwo utrzymać je w czystości.

    Wyświetlacz graficzny TFT 4,3" z asystentem gotowania (Tv)

    Intuicyjna obsługa i czytelne instrukcje tekstowe na dużym, kolorowym wyświetlaczu piekarnika zdecydowanie ułatwiają pracę w kuchni. Asystent gotowania, który krok po kroku przeprowadza po całym procesie pieczenia daje pewność przygotowania perfekcyjnych dań. Dodatkowo możesz wybrać jeden z 25 gotowych programów opracowanych przez profesjonalnych kucharzy, by być pewnym końcowego efektu. Pamięć urządzenia pozwala także na zapisanie własnych programów.

    Wyświetlacz graficzny TFT 4,3" z asystentem gotowania (Tv)

    Termosonda

    Wygodna i praktyczna termosonda daje pewność, że pieczone mięso osiągnie właściwą temperaturę. Wystarczy umieścić termosondę w potrawie i wybrać odpowiedni program, by otrzymać precyzyjną informację o temperaturze wewnątrz pieczonego dania. To gwarancja zarumienionych na zewnątrz i doskonale wypieczonych wewnątrz potraw.

    Termosonda

    Prowadnice teleskopowe
    z pełnym wysuwem

    Wysuwane na pełną głębokość prowadnice pozwalają wygodniej korzystać z piekarnika. Pełen wysuw to gwarancja bezpieczeństwa pracy w kuchni nawet z ciężkimi i mocno obciążonymi blachami.

    Prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem

    Nagrzew w 3 min

    Funkcja szybkiego nagrzewania, oparta na jednoczesnym wykorzystaniu pracy grzałek i wentylatora, rozgrzeje wnętrze piekarnika do temperatury 150°C w zaledwie trzy minuty. Błyskawiczne działanie to gwarancja, że przygotowywane potrawy zawsze będą na czas.

    Nagrzew w 3 min

    Równomierne pieczenie na kilku poziomach

    Nowa konstrukcja piekarnika to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła w całej komorze niezależnie od ilości blach i pewność, że przygotowywane potrawy będą doskonale wypieczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Duże wnętrze komory umożliwia przygotowanie jeszcze większych porcji, a większa grzałka piekarnika pozwala z powodzeniem suszyć i piec na wielu poziomach.

    Równomierne pieczenie na kilku poziomach

    Czyszczenie katalityczne

    Ściany boczne oraz ściana tylna piekarnika wyposażone w specjalne prostokątne panele katalityczne z porowatą powierzchnią odpowiadają za skuteczne i niezwykle proste utrzymanie urządzenia w czystości. Wystarczy jedna godzina w temperaturze 250°C, by piekarnik pozbawić zabrudzeń, takich jak tłuszcze czy innego rodzaju zanieczyszczenia.

    Czyszczenie katalityczne

    Emalia łatwoczyszcząca

    Łatwe czyszczenie wnętrza piekarnika to wartość, którą doceni każdy użytkownik. Komora piekarnika pokryta została specjalną emalią. Jej atutem jest brak jakichkolwiek porów czy nierówności, co uniemożliwia osadzanie się tłuszczu i innego rodzaju nieczystości. Dzięki temu utrzymanie piekarnika w czystości jest proste i zabiera minimum czasu.

    Emalia łatwoczyszcząca

    Chłodny front (3 szyby)

    Bezpieczeństwo w kuchni to pożądana wartość. Odpowiednią ochroną przed poparzeniem jest zastosowanie w drzwiach piekarnika trójwarstwowej szyby. Refleksyjna szyba wewnątrz odbija ciepło i nawet przy rozgrzanym urządzeniu front piekarnika pozostaje chłodny i bezpieczny dla wszystkich domowników.

    Chłodny front (3 szyby)

     

    Płyty

    Wybierz płytę indukcyjną spośród szerokiej oferty GRAM. To funkcjonalne urządzenia, wyposażone w takie udogodnienia jak PowerBooster, AutoBridge czy trzy programy gotowe. Wszystko dostosowane do Twoich potrzeb.

    Automatyczne łączenie pól

    Nowoczesna płyta indukcyjna to połączenie najnowszej technologii oraz praktycznych doświadczeń. Łączenie dwóch pól w jedną strefę grzewczą, która automatycznie dopasuje się do kształtu naczynia to jeszcze większa ergonomia w kuchni. Takie intuicyjne rozwiązanie pozwala gotować szybciej i efektywniej niezależnie od wielkości i kształtu naczynia.

    Łączenie pól

    Ergonomiczna płyta indukcyjna czerpie z nowoczesnych technologii wprowadzających do kuchni nową jakość. Połączenie dwóch pól w jedno duże pole grzejne umożliwia korzystanie z większych naczyń podczas gotowania. Nawet większe porcje dań umieszczone w niestandardowych garnkach czy brytfannach będą równomiernie podgrzane.

    Trzy programy gotowania

    Idealnie warunki gotowania stworzone przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii pozwalają optymalnie wykorzystać potencjał, jaki drzemie w kuchni. Wystarczy wybrać jeden z 3 przygotowanych programów gotowych z zaprogramowanymi poziomami temperatury, aby parametry zostały dopasowane pod konkretne potrawy.

    Hob&Go

    Inteligentne technologie to gwarancja komfortu i ergonomii w kuchni. Płyta indukcyjna sama aktywuje pole grzejne - wystarczy połozyć na niej naczynie. Wielkość i kształt garnka czy patelni postawionych na płycie również zostanie automatycznie wykryta przez urządzenie.

    PowerChoice

    Innowacyjne rozwiązania umożliwiają korzystanie z płyty bez żadnych przeszkód. Funkcja PowerChoice pozwala dostosować moc urządzenia do funkcjonującej już instalacji elektrycznej. Gotowanie na wszystkich polach w tym samym momencie jest możliwe, z gwarancją, że instalacja nie zostanie przeciążona.

    Timer

    Wbudowany timer nie tylko odmierza czas, ale także wyłącza aktywne pola zaraz po jego upłynięciu. To wygoda i pewność, że potrawy zawsze będą perfekcyjnie przygotowane.

    Slider

    Jeszcze płynniejsza praca płyty grzewczej. Szybkie dostosowanie temperatury grzania jest możliwe dzięki zastosowaniu funkcji Slider. Wystarczy wygodnie przesunąć palcem po panelu i temperatura zostanie błyskawicznie zmodyfikowana.

     

    Lodówki

    Wybierz lodówkę, która pasuje do Twojego wnętrza i odpowiada na wszystkie potrzeby. Każdy model wyposażyliśmy w funkcjonalne rozwiązania tak, by można było w nich przechowywać żywność długo i wygodnie.

    Lodówki wolnostojące
    Full NoFrost
    Technologia Full NoFrost utrzymuje stały poziom wilgotności eliminując konieczność rozmrażania urządzenia.
    FreshZone
    Temperatura w pojemniku FreshZone wynosi 0-3⁰C, dlatego jest to idealne miejsce do przechowywania produktów wymagających szczególnych warunków – właśnie takich jak mięso i ryby.
    Szuflada z regulacją wilgotności
    Regulacja wilgotności przedłuża świeżość przechowywanych w lodówce warzyw i owoców.
    Kompresor inwerterowy
    Kompresor inwerterowy redukuje hałas oraz zużycie energii elektrycznej.
    TouchControl
    Dotykowy panel z wyświetlaczem LED to znacznie prostsza obsługa lodówki i ułatwione korzystanie z jej funkcji.
    AirSystem
    Stała cyrkulacja powietrza to lepsze warunki do przechowywania produktów, które pozostaną świeże przez dłuższy czas.
    Funkcja Eco
    Funkcja Eco optymalnie konfiguruje temperaturę w chłodziarce i zamrażarce. Ogranicza zużycie prądu i jest korzystna dla środowiska.
    Funkcja Wakacje
    Funkcja Wakacje ogranicza pobór energii utrzymując temperatrę na odpowiednim poziomie w czasie dłuższej nieobecności.
    SuperCool
    Wystarczy krótka chwila, by z funkcją SuperCool schłodzić nawet większą ilość produktów.
    SuperFreeze
    Możliwość błyskawiczniego zamrażania produktów przy zachowaniu wartości odżywczych.
    Lodówki do zabudowy
    Full NoFrost
    Technologia Full NoFrost utrzymuje stały poziom wilgotności eliminując konieczność rozmrażania urządzenia.
    Szuflada z regulacją temperatury
    Sygnalizacja świetlna i akustyczna pozwala zabezpieczyć produkty przed rozmrożeniem w przypadku awarii.
    Szuflada z regulacją wilgotności
    Regulacja wilgotności przedłuża świeżość przechowywanych w lodówce warzyw i owoców.
    Kompresor inwerterowy
    Kompresor inwerterowy redukuje hałas oraz zużycie energii elektrycznej.
    Wewnętrzny panel sterowania
    AirSystem
    Stała cyrkulacja powietrza to lepsze warunki do przechowywania produktów, które pozostaną świeże przez dłuższy czas.
    Funkcja Eco
    Funkcja Eco optymalnie konfiguruje temperaturę w chłodziarce i zamrażarce. Ogranicza zużycie prądu i jest korzystna dla środowiska.
    Funkcja Wakacje
    Funkcja Wakacje ogranicza pobór energii utrzymując temperatrę na odpowiednim poziomie w czasie dłuższej nieobecności.
    SuperCool
    Wystarczy krótka chwila, by z funkcją SuperCool schłodzić nawet większą ilość produktów.
    SuperFreeze
    Możliwość błyskawiczniego zamrażania produktów przy zachowaniu wartości odżywczych.

    Zmywarki

    Nasze zmywarki to gwarancja higienicznej czystości i cichej pracy. Bez zabrudzeń, smug i bez bakterii – dzięki rozwiązaniom Gram taki efekt możesz mieć na co dzień.

      Silnik BLDC

      Nowoczesna, bezszczotkowa technologia to wyjątkowo ciche i skuteczne zmywanie nawet przy krótkich programach. Płynna regulacja obrotów, która dynamicznie dostosowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń to również oszczędność energii i wyraźnie przedłużona żywotność zmywarki.

      Silnik BLDC

      SteamPower

      Jeszcze więcej możliwości, dzięki zastosowaniu SteamPower. System generuje gorącą parę na początku fazy suszenia gwarantując czyste, doskonale wysuszone i wyjątkowo błyszczące naczynia. Gorąca para eliminuje także rozwój drobnoustrojów.

      SteamPower

      Turbo drying

      Zastosowane w zmywarce innowacyjne technologie w postaci dodatkowego układu wentylatorów generują skuteczniejszą cyrkulację powietrza, dzięki której naczynia są idealnie suche i lśniące. System TurboDrying działa doskonale nawet przy programach o niskiej temperaturze.

      * dotyczy zmywarek do zabudowy

      Turbo drying

      AutoOpen

      Praktyczna funkcja AutoOpen jest gwarancją doskonale wysuszonych naczyń. Po zakończonym cyklu zmywania, drzwi zmywarki uchylają się automatycznie, dzięki czemu naczynia naturalnie i szybko dosychają. Proste rozwiązanie jest energooszczędne i w pełni bezpieczne dla kuchennych mebli. Powietrze wydobywające się z urządzenia ma maksymalnie 40 stopni Celsjusza, co nie powoduje skraplania się na meblach.

      *dotyczy zmywarek wolnostojących

      AutoOpen

      Red dot

      Dzięki RedDot monitoring pracy zmywarki staje się znacznie prostszy. Czerwone światło informuje o włączonym programie natomiast zielone o jego zakończeniu. Dioda LED umieszczona u spodu drzwi to proste rozwiązanie, które sprawia, że komfort użytkowania i intuicyjność obsługi urządzenia stoją na najwyższym poziomie.

      * dotyczy zmywarek do zabudowy

      Red dot

      Klasa energetyczna D

      Rozwiązania, które są gwarancją oszczędności energii to korzyść dla domowego budżetu oraz środowiska. Zmywarka klasy D to niższe zużycie energii elektrycznej nawet o 20% w stosunku do urządzeń o niższych klasach, co przekłada się na 63 darmowe cykle zmywania w skali roku.

      Klasa energetyczna D

      Niskie zużycie wody

      Technologia tworzona z myślą o środowisku i domowym budżecie. Zmywarki Gram zużywają mniej wody osiągając tak samo wysoką jakość zmywania.

      Niskie zużycie wody

      Niski poziom głośności

      Proste rozwiązania połączone z nowoczesną technologią pozwoliły stworzyć wyjątkowo cichą zmywarkę. Specjalne maty wygłuszające oraz silnik bezszczotkowy odpowiednio wygłuszają urządzenie, które generuje dźwięk maksymalnie do 44dB.

      Niski poziom głośności

      Trzeci Kosz

      Trzeci Kosz to praktyczne rozwiązanie dla standardowych zmywarek (60cm) bazujące na prostym pomyśle. Wystarczy wyjąć lewą lub prawą część kosza na sztućce, by w środkowym koszu zmieścić wysokie szklanki, kieliszki czy dzbanki. Trzeci Kosz pozwala też maksymalnie wykorzystać przestrzeń urządzenia, by zmieścić w nim aż 15 kompletów naczyń.

      *dotyczy zmywarek wolnostojących

      Trzeci Kosz

      3 Kosz Flex

      Ergonomia na najwyższym poziomie to lepsze zagospodarowanie przestrzeni zmywarki. Sprytne rozwiązanie zastosowane w trzecim koszu w postaci przesuwnych bocznch tacek czy obniżeniu środkowej części umożliwiają mycie nie tylko wysokich kieliszków czy dzbanków ale także wykorzystanie tej przestrzeni na filiżanki i nietypowe akcesoria.

      * dotyczy zmywarek do zabudowy

      Trzeci Kosz

      FlexiSpace

      Praktyczne rozwiązania umożliwiają lepiej organizować przestrzeń w zmywarce. System FlexiSpace pozwala regulować wysokość górnego kosza. Dzięki temu masz więcej miejsca na duże patery, talerze czy kieliszki. Regulacja kosza jest możliwa nawet przy pełnym załadunku.

      FlexiSpace

      AquaStop

      System AquaStop to gwarancja bezpieczeństwa i pewność, że mieszkanie nigdy nie zostanie zalane. Jakakolwiek awaria, która będzie groziła wyciekiem wody zostanie zneutralizowana poprzez odcięcie dopływu wody.

      AquaStop

      SlidingDoor

      Zachowanie najwyższej estetyki w kuchni jest niezwykle istotne. Ze zmywarką wyposażoną w funkcję SlidingDoor zachowanie spójnej aranżacji staje się niezwykle proste. Ślizgowe zawiasy to nie tylko wyjątkowy komfort użytkowania urządzenia, ale także pewność, że fronty szafek i zmywarki będą do siebie idealnie dopasowane, bez pozostawiania nieestetycznych szczelin.

      * dotyczy zmywarek do zabudowy

      SlidingDoor

       

      Pralki

      Świeże, czyste i miękkie pranie to powód, dla którego warto sięgnąć po rozwiązania oferowane przez Gram. Poznaj sprzęt, który wyręczy Cię w codziennych obowiązkach domowych.

       Silnik inwerterowy

       Najnowsze technologie pozwalają osiągać doskonałe efekty prania przy krótkich programach. Nowoczesny, bezszczotkowy silnik inwerterowy zapewnia najwyższą klasę energetyczną, co prowadzi do niższego zużycia energii, gwarantując też cichą pracę i dłuższą żywotność urządzenia.

       Silnik inwerterowy

       Add+

       Komfortowe rozwiązania pozwalają lepiej zarządzać pralką. Funkcja Add+ umożliwia dodanie ubrań w trakcie trwającego prania. Wystarczy wcisnąć pauzę, otworzyć drzwiczki i dołożyć odzież.

       Add+

       Klasa energetyczna B

       Nawet o 42% niższe zużycie energii elektrycznej. Urządzenia w klasie energetycznej B generują znacznie niższe rachunki od sprzętów w niższych klasach. To oszczędność, ale i troska o środowisko naturalne.

       Klasa energetyczna B

       Program Odświeżanie 15'

       Wystarczy 15 minut, by odświeżyć ubrania. Program Odświeżanie w zaledwie kwadrans zneutralizuje przykre zapachy, kurz czy lekkie zabrudzenia. Program realizuje trzy etapy prania – zasadnicze, płukanie i wirowanie. Oszczędnie i praktycznie.

       Program Odświeżanie 15'

       Program Szybki 60'

       Program 60’ umożliwia szybkie wypranie niewielkich ilości ubrań, które noszą ślad codziennego zabrudzenia. Program pozwala na łatwą i wygodną konfigurację odpowiedniej temperatury i prędkości wirowania.

       Program Szybki 60'

       Program Antyalergiczny

       Inteligentne i innowacyjne rozwiązania prowadzą do doskonałych efektów prania, przyjaznych alergikom. Specjalnie opracowany algorytm usuwa z odzieży alergeny, drobnoustroje czy grzyby, a zwiększona intensywność prania, cztery płukania w odpowiednio podgrzanej wodzie to gwarancja bezpieczeństwa dla osób cierpiących na alergie.

       Program Antyalergiczny

       Wyświetlacz LED

       Optymalna intuicyjność w odnajdywaniu i konfigurowaniu wszelkich programów i funkcji jest możliwa dzięki doskonale zaprojektowanemu wyświetlaczowi LED. Wyświetlacz ułatwia i skraca czas ustawiania idealnych parametrów prania.

       Wyświetlacz LED

        

       Suszarki

       Suszarki marki GRAM to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz zaoszczędzić czas i cieszyć się higieniczną czystością.

       Silnik inwerterowy

       Wyższy komfort, dłuższa żywotność i niższe koszty użytkowania urządzenia wynikają z zastosowania nowej generacji silnika bezszczotkowego w klasie energetycznej
       A+++.

       Klasa energetyczna A+++

       Najwyższa klasa energetyczna A+++ zastosowana w suszarce przekłada się na optymalizację zużycia energii elektrycznej i jest przyjazna środowisku. Urządzenie w klasie A+++ to aż 133 cykle więcej, z użyciem energii na tym samym poziomie co w sprzętach o niższej klasie.

       HeatPump

       Bezpieczne i optymalnie szybkie suszenie najdelikatniejszych tkanin, z innowacyjnym rozwiązaniem pompy ciepła – HeatPump. To wyższa efektywność suszenia, przy zastosowaniu niższej temperatury, co przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej.

       Wyświetlacz LED

       Innowacyjny wyświetlacz LED, ułatwia wybór danego programu, odpowiednich funkcji czy parametrów suszenia.

       Stopień wysuszenia

       Dla wybranych programów dostępne są 3 dodatkowe poziomy suszenia odzieży. W zależności od potrzeb wystarczy wybrać jeden z trzech, by uzyskać oczekiwany efekt wilgotności końcowej wsadu.

       Program suszenie czasowe

       Pełna kontrola nad suszeniem ciepłym powietrzem. Algorytm programu umożliwia indywidualne dostosowanie czasu suszenia. Program doskonale sprawdzi się przy grubych kocach, a także butach.

       Suszenie delikatne

       Perfekcyjne i bezpieczne suszenie delikatnej odzieży. Wystarczy wybrać funkcję „delikatne”, która zasygnalizowana zostanie ikonką piórka na wyświetlaczu. Obniżona temperatura i wydłużony czas suszenia to gwarancja perfekcyjnie wysuszonych ubrań.

       Mniej zagnieceń

       Ryzyko pogniecionych ubrań zostało wyeliminowane dzięki zastosowaniu funkcji Mniej Zagnieceń. Nawet do 2 godzin po skończonym suszeniu, urządzenie będzie aktywne, napowietrzając odpowiednio wsad, co nie pozwoli na powstawanie zagnieceń.