Lodówki

Lodówki

Wybierz lodówkę, która pasuje do Twojego wnętrza i odpowiada na wszystkie potrzeby. Każdy model wyposażyliśmy w funkcjonalne rozwiązania tak, by można było w nich przechowywać żywność długo i wygodnie.

Dowiedz się więcej
Lodówki

Full NoFrost

Technologia Full NoFrost utrzymuje stały poziom wilgotności eliminując konieczność rozmrażania urządzenia.
Wyczyść filtry
Wyczyść filtry

Znaleziono 3 produktów

Funkcjonalności

Szuflada z regulacją temperatury

Lodówka przystosowana do przechowywania najbardziej wymagających produktów. Szuflada umożliwia programowanie temperatury od -3 do +3°C. Idealne warunki stworzone po to, by świeżość, smak i aromat przechowywanych produktów pozostały na dłużej.

Kompresor inwerterowy

Nowe technologie pozwoliły zastosować w lodówce rozwiązanie niwelujące hałas i zużycie energii. Kompresor inwerterowy ze specjalną konstrukcją to wyższa jakość lodówki, która przekłada się na komfort użytkowania urządzenia.

Cicha praca

Gwarancja stałego poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce to wyższy komfort użytkowania lodówki. Technologia Full NoFrost eliminuje konieczność rozmrażania urządzenia, zwiększa poziom higieny redukując rozwój drobnoustrojów.

Poznaj GRAM

Każdy GRAM ma
znaczenie

...bo stawiamy na jakość i trwałość,
tworząc ekologiczne, funkcjonalne
urządzenia AGD wyróżniające się
ponadczasowym skandynawskim wzornictwem.

Co nas wyróżnia

GRAM słynie z estetycznych i
funkcjonalnie zaprojektowanych
produktów, które uprzyjemniają
codzienne życie konsumentom.

GRAM od 120 lat

Zaczęło się 120 lat temu, w Danii. Każdy
rok doświadczenia przekłada się na to, co
oferujemy dziś. Nasz asortyment AGD
dostępny jest w Skandynawii i Polsce.

Lodówki GRAM

Każdy z nas w odmienny sposób podchodzi do aranżacji kuchni. Pasjonaci gotowania szczególny nacisk kładą na zapewnienie sobie możliwie największej funkcjonalności, osoby ceniące estetykę dużą rolę przypisują pięknemu wyglądowi, zaś ci, którzy uwielbiają spełniać się kulinarnie w przyjemnym otoczeniu, dokładają starań, aby zmyślnie połączyć aspekt wizualny z praktycznymi rozwiązaniami. Zabudowa meblowa, sprzęty, akcesoria, dodatki – kuchnie różnią się pomiędzy sobą wyposażeniem. Jednak w każdej z nich znajduje się lodówka, bez której niemożliwe jest bezpieczne przechowywanie produktów i dań.

Lodówki GRAM – dobry wybór do każdej kuchni

Jest wiele powodów, dzięki którym bez wahania możesz zdecydować się na lodówkę GRAM. Jej minimalistyczny design z pewnością dopełni aranżacji Twojej przestrzeni kuchennej, bez względu na to, w jakim stylu wnętrzarskim została urządzona. Lodówka wolnostojąca idealnie wkomponuje się w otoczenie, nadając mu estetycznego, a zarazem użytkowego charakteru, natomiast lodówka do zabudowy wtopi się w otoczenie pozostałych mebli, tworząc spójną zabudowę. Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest lodówka biała, która nie tylko pasuje do każdego rodzaju mebli, ale także dzięki swojemu jasnemu kolorowi optycznie powiększa i rozświetla przestrzeń, zwłaszcza tą o małej powierzchni lub bez okna. Wyjątkowo pięknie prezentują się na niej chętnie kolekcjonowane magnesy. Sięgając do lodówki po włoski ser, Twój wzrok może napotkać egzemplarz przywieziony z wakacji w tym miejscu, dzięki czemu jedzeniu ulubionego spaghetti będzie towarzyszyło wspomnienie pachnącej i słonecznej Italii.

Lodówka do zabudowy czy wolnostojąca – na którą się zdecydować?

Wiele osób zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie lodówka wolnostojąca, czy może model przeznaczony do zabudowy. Jeśli Ty również szukasz odpowiedzi na tego typu pytanie, zastanów się, która opcja lepiej dopełni całości aranżowanego wnętrza – zarówno pod względem wygody użytkowania, jak i walorów wizualnych. Jeśli chodzi o specyfikację, wyposażenie i udogodnienia oba warianty wypadają rewelacyjnie. Zostały bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkie przechowywane w lodówce produkty mogły być poręcznie rozmieszczane i wyjmowane, a przy tym optymalnie chłodzone. Napoje, owoce i warzywa, nabiał, desery – bez względu na to, co potrzebujesz przechować w niższej temperaturze, rozkład i pojemność lodówki GRAM z pewnością ułatwią Ci wygodne korzystanie. Lodówka z zamrażarką to cenione za kompatybilność rozwiązanie, które zajmują stosunkowo mało kuchennej powierzchni, zapewniając jednocześnie bardzo dużo przestrzeni do chłodzenia i mrożenia żywności. Półki, których rozmieszczenie możesz dowolnie regulować według własnych potrzeb, szuflady odseparowujące część żywności od pozostałej, balkoniki montowane po wewnętrznej stronie drzwi z wyjątkowo łatwym dostępem – to Ty decydujesz, jak wykorzystasz możliwości lodówki GRAM.

Lodówki No Frost, czyli jakie?

Technologia No Frost pozwala uchronić wnętrze urządzenia przed osadzaniem się na jego ścianach szronu oraz lodu – zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce. Jest to możliwe dzięki zaawansowanym systemom cyrkulacji powietrza, które stale monitorują wilgoć, utrzymując ją na optymalnym poziomie. Ma to niebagatelne znaczenie nie tylko w kwestii poprawnej pracy sprzętu i jego wydajności, ale także dłuższej świeżości przechowywanej żywności. Jeszcze bardziej zaawansowana technologia Full No Frost, w którą wyposażone są lodówki GRAM, gwarantuje nie tylko stały poziom wilgotności wewnątrz. Eliminuje także konieczność rozmrażania urządzenia przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu higieny, które jest możliwe za sprawą zredukowania rozwoju drobnoustrojów. Technologia Full No Frost to odpowiedź na Twoją potrzebę zadbania o jedzenie i urządzenie, bez konieczności poświęcania dodatkowych nakładów czasu i pracy.

Lodówki GRAM – pozostałe udogodnienia

Troska o środowisko to dla Ciebie naczelna zasada, którą kierujesz się w życiu, a nie tylko modne, wybrzmiewające zewsząd hasło? W takim razie Funkcja Eco jest właśnie dla Ciebie! Stwarza bowiem możliwość pracy lodówki w trybie energooszczędnym w temperaturze chłodziarki wynoszącej 4°C i zamrażarki -18°C, a więc w optymalnych warunkach do przechowywania żywności. Funkcja Wakacje to natomiast kolejne inteligentne rozwiązanie, które umożliwia utrzymywanie temperatury wewnątrz chłodziarki na poziomie 12-17°C przy jednoczesnych niezmienionych warunkach panujących w zamrażarce. Funkcja Eco i Funkcja Wakacje to opcje, gwarantujące oczywiście także ograniczenie zużycia prądu, które przysłuży się nie tylko środowisku naturalnemu, ale także Twojemu budżetowi. Za utrzymanie ciągłej cyrkulacji powietrza odpowiada inteligentny Air System, zapewniający równomierne rozprowadzanie powietrza, a co za tym idzie – stałą temperaturę wszystkich produktów, gwarantująca ich świeżość. Super Freeze umożliwia natomiast błyskawiczne zamrażanie nawet dużej ilości produktów, by zachować maksimum ich wartości odżywczych. Lodówki GRAM to urządzenia posiadające wiele udogodnień, które realnie wesprą Cię w bezpiecznym przechowywaniu żywności, realizując swoją podstawową funkcję, a dodatkowo odciążą Twój domowy budżet i środowisko. Który model znajdzie się w Twojej kuchni?