Kuchnie wolnostojące

Kuchnie wolnostojące

Gram to nowoczesność, funkcjonalność i styl, który tworzy Twoją przestrzeń. Gotowanie i pieczenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a same posiłki - pełnowartościowe i smaczne.

Dowiedz się więcej
Kuchnie wolnostojące

Serce kuchni

Kuchnie wysokiej klasy energetycznej to najbardziej ekologiczne i oszczędne rozwiązanie. Każdy z naszych modeli wyposażony został w przydatne funkcje i programy, np. ułatwiające czyszczenie.
Wyczyść filtry
Wyczyść filtry

Znaleziono 2 produktów

Funkcjonalności

Duża komora 77 litrów

Innowacyjny piekarnik z komorą o pojemności aż 77 litrów, równomierną dystrybucją ciepła oraz większą grzałką jest gwarancją doskonałych wypieków nawet na kilku poziomach jednocześnie. Nowa konstrukcja komory to nie tylko możliwość pieczenia większej ilości potraw w tym samym czasie, ale również pewność, że wypieki będą równo zarumienione i wypieczone niezależnie od ilości blach.

Równomierne pieczenie na kilku poziomach

Nowa konstrukcja piekarnika to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła w całej komorze niezależnie od ilości blach i pewność, że przygotowywane potrawy będą doskonale wypieczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Duże wnętrze komory umożliwia przygotowanie jeszcze większych porcji, a większa grzałka piekarnika pozwala z powodzeniem suszyć i piec na wielu poziomach.

Automatyczne łączenie pól

Nowoczesna płyta indukcyjna to połączenie najnowszej technologii oraz praktycznych doświadczeń. Łączenie dwóch pól w jedną strefę grzewczą, która automatycznie dopasuje się do kształtu naczynia to jeszcze większa ergonomia w kuchni. Takie intuicyjne rozwiązanie pozwala gotować szybciej i efektywniej niezależnie od wielkości i kształtu naczynia.

Poznaj GRAM

Każdy GRAM ma
znaczenie

...bo stawiamy na jakość i trwałość,
tworząc ekologiczne, funkcjonalne
urządzenia AGD wyróżniające się
ponadczasowym skandynawskim wzornictwem.

Co nas wyróżnia

GRAM słynie z estetycznych i
funkcjonalnie zaprojektowanych
produktów, które uprzyjemniają
codzienne życie konsumentom.

GRAM od 120 lat

Zaczęło się 120 lat temu, w Danii. Każdy
rok doświadczenia przekłada się na to, co
oferujemy dziś. Nasz asortyment AGD
dostępny jest w Skandynawii i Polsce.

Kuchnie wolnostojące GRAM

Jakie powinno być wyposażenie kuchni, aby codzienne przygotowywanie posiłków upływało nam w przyjemnej atmosferze i kojarzyło się z czynnością, którą chcemy wykonywać z radością, zamiast przywodzić na myśl przykry obowiązek? Oprócz estetycznych mebli, akcesoriów i dekoracji, kluczową rolę odgrywają sprzęty AGD. Powinny stanowić zatem doskonałe połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki. Dzięki temu przyrządzanie potraw nie tylko przebiegnie sprawnie i szybko, ale także będą mogli w nim uczestniczyć wszyscy członkowie rodziny. Spędzanie czasu na wspólnym gotowaniu i pieczeniu, a następnie – rozkoszowaniu się smakiem powstałych dań to doskonała okazja do zacieśniania rodzinnych więzi, a nie tylko jeden z domowych obowiązków. W ten sposób łatwo łączyć przyjemne z pożytecznym, zwłaszcza jeśli w znacznej części prac wyręcza nas nowoczesny sprzęt. Tym, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie życia, jest kuchenka. Alternatywę dla modeli przeznaczonych do zabudowy stanowią kuchnie wolnostojące GRAM, które można zmyślnie wkomponować w aranżację każdej kuchni.

Kuchnie wolnostojące GRAM – wiele zalet w jednym sprzęcie

Kuchnie wolnostojące GRAM posiadają wiele cech, które jednocześnie stanowią niekwestionowane zalety. Ich minimalistyczny design i standardowe wymiary pozwalają na dopasowanie do każdej kuchni – zarówno pod względem stylistyki, jak i miejsca. Z pewnością stworzą spójną całość z zabudową meblową – zarówno tą utrzymaną w nowoczesnym, minimalistycznym i nieco surowym klimacie, jak i każdym innym stylu wnętrzarskim. Dzięki temu, że kuchenki są wolnostojące, a co za tym idzie – nieprzeznaczone do zabudowywania płytą meblową, możesz zmieniać ich ustawienie, gdy tylko możesz, chcesz i potrzebujesz. A jeśli wszystkie funkcje, udogodnienia i możliwości, które zagwarantuje Ci konkretny model, ułatwią Ci codziennie wykonywane prace w kuchni na tyle, że w przypadku przeprowadzki myśl o rozstaniu się ze sprzętem będzie dla Ciebie przerażająca, możesz śmiało zabrać sprzęt ze sobą, uwzględniając go w aranżacji nowej kuchni. W ten sposób długo będzie towarzyszył Ci i Twoim bliskim w kulinarnych przygodach. To wygodne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie!

Kuchnie wolnostojące GRAM – modele dopasowane do potrzeb

Decydując się na kuchnie wolnostojące GRAM, nie musisz rezygnować z wyboru ulubionej konfiguracji, bowiem w naszej ofercie znajduje się zarówno kuchenka elektryczna wolnostojąca, jak i kuchenka gazowa wolnostojąca. Ilu użytkowników, tyle różnych wizji kuchni i ulubionych rodzajów sprzętu. Szczególnie cenisz sobie łatwość utrzymania czystości płyty? Posiadasz garnki oraz patelnie przeznaczone do gotowania i smażenia na płycie indukcyjnej? W takim razie kuchenka indukcyjna z piekarnikiem wolnostojąca z pewnością okaże się dla Ciebie wsparciem w codziennych wyzwaniach kulinarnych. Jeśli zaś masz dostęp do gazu i preferujesz przygotowywanie jedzenia właśnie w ten sposób, kuchenka gazowa wolnostojąca z pewnością dotrzyma Ci kroku. Kuchnie indukcyjne wolnostojące tym różnią się od gazowych, że zarówno płyta grzewcza, jak i piekarnik zasilane są prądem. Oba rozwiązania mają swoich zwolenników, dlatego wyłącznie od Ciebie i Twoich indywidualnych preferencji zależy, jaki model dopełni funkcjonalności i estetyki twojej kuchni.

Kuchnie wolnostojące GRAM – w trosce o Twoją wygodę

Dbamy nie tylko o to, aby dania przygotowywane przy użyciu oferowanego przez nas sprzętu cieszyły oko i podniebienie, ale także, aby nakłady czasu, pacy i pieniędzy konieczne do zaopatrzenia się w urządzenie nie zniechęciły Cię do jego nabycia, z którym wiąże się podniesienie standardu kuchni i komfortu gotowania. Właśnie dlatego funkcja Plug&Play daje Ci gwarancję, że czas przygotowania urządzenia do pracy wyniesie dokładnie tyle, ile zajmie Ci podłączenie go do gniazdka elektrycznego, nawet tego standardowego 230 V. Radości z nowego nabytku z pewnością nie przyćmi Ci konieczność ingerencji w instalację elektryczną. Z kolei termoobieg zapewni utrzymanie równej temperatury wewnątrz piekarnika dzięki jednoczesnej pracy górnej i dolnej grzałki oraz wentylatora. Potrawy będą równomiernie upieczone, ich wierzchnia warstwa pozostanie zarumieniona bez utraty soczystości wewnątrz. Zmartwienia o perfekcyjny efekt końcowy zamienisz na radosne oczekiwanie degustacji.

Kuchnie wolnostojące GRAM – oszczędność czasu, pieniędzy i dbałość o środowisko

Kolejne pozytywne emocje odczujesz, kiedy otrzymasz rachunki, a wszystko za sprawą klasy energetycznej A niniejszych urządzeń. Niższe zużycie energii elektrycznej to korzyść nie tylko dla Twojego domowego budżetu, ale także środowiska naturalnego. Cenne w ciągu dnia chwile pozwoli Ci zaoszczędzić zwiększona moc grzania pola indukcyjnego – Power Booster. W ciągu zaledwie minuty zagotujesz 0,4 litra wody na ulubiony makaron, zupę czy sos, zapewniając sobie nie tylko oszczędność czasu, ale także zachowanie większej ilości składników odżywczych w daniu. Wspaniale jest nie musieć wybierać pomiędzy szybkością a smakiem i wartościowością posiłku, dodatkowo mogąc troszczyć się o środowisko naturalne, prawda? Znajdujące się w naszej ofercie kuchnie wolnostojące GRAM posiadają wiele udogodnień, które okażą się dla Ciebie realnym odciążeniem w codziennym funkcjonowaniu. Warto zadbać o swój komfort, jakość spożywanych posiłków, domowy budżet oraz środowisko. Wsparcia w każdym aspekcie dostarczy Ci kuchenka elektryczna wolnostojąca lub kuchenka gazowa wolnostojąca. Na którą się zdecydujesz?