Płyty

Płyty indukcyjne

Wybierz inteligentną płytę indukcyjną marki GRAM. To nowoczesne i funkcjonalne urządzenia, wyposażone w takie udogodnienia jak PowerBooster, Automatyczne łączenie pól czy trzy programy gotowe. Wszystko dostosowane do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej
Płyty

Automatyczne łączenie pól

Nasze płyty wyposażyliśmy w funkcję umożliwiającą łączenie dwóch pól w jedno, dzięki czemu możesz przyrządzać potrawy w większych naczyniach.
Wyczyść filtry
Wyczyść filtry

Znaleziono 2 produktów

Funkcjonalności

PowerBooster

Wyższa moc grzania pola indukcyjnego to gwarancja błyskawicznego gotowania i smażenia. Wystarczy 1 minuta, by zagotować 0,4 litra wody. PowerBooster to nie tylko oszczędność cennego czasu, ale i więcej wartości odżywczych w przygotowywanych posiłkach.

Łączenie pól

Ergonomiczna płyta indukcyjna czerpie z nowoczesnych technologii wprowadzających do kuchni nową jakość. Połączenie dwóch pól w jedno duże pole grzejne umożliwia korzystanie z większych naczyń podczas gotowania. Nawet większe porcje dań umieszczone w niestandardowych garnkach czy brytfannach będą równomiernie podgrzane.

Poznaj GRAM

Każdy GRAM ma
znaczenie

...bo stawiamy na jakość i trwałość,
tworząc ekologiczne, funkcjonalne
urządzenia AGD wyróżniające się
ponadczasowym skandynawskim wzornictwem.

Co nas wyróżnia

GRAM słynie z estetycznych i
funkcjonalnie zaprojektowanych
produktów, które uprzyjemniają
codzienne życie konsumentom.

GRAM od 120 lat

Zaczęło się 120 lat temu, w Danii. Każdy
rok doświadczenia przekłada się na to, co
oferujemy dziś. Nasz asortyment AGD
dostępny jest w Skandynawii i Polsce.

Płyty indukcyjne GRAM

Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzamy sporo czasu – przygotowujemy zwyczajne, codzienne posiłki oraz te specjalne, na wyjątkowe okazje. Zwłaszcza dziś, kiedy mamy coraz większą świadomość roli zdrowego odżywiania i samodzielnie przygotowywanego jedzenia, domowe gotowanie zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego – daje ono pewność, jakie składniki zostały użyte do przyrządzenia określonej potrawy i możliwość kontroli ich jakości. Samodzielne gotowanie to także atrakcyjny sposób na spędzenie czasu z bliskimi. Aby kuchnia mogła być miejscem, w którym chce się spędzać czas, musi być jednak odpowiednio urządzona i wyposażona w funkcjonalny sprzęt. Do takiego zaliczyć można z pewnością płyty GRAM – innowacyjne urządzenia, pozwalające w zdecydowany sposób podnieść komfort gotowania.

Funkcjonalne płyty GRAM – wiedza i doświadczenie

Wysoka jakość i wytrzymałość płyt indukcyjnych marki GRAM wynika z wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Firma powstała ponad 120 lat temu, bo w 1899 roku w Danii i od tego czasu opracowuje rozwiązania, które pomagają w codziennych obowiązkach domowych kolejnym pokoleniom. Płyty grzewcze GRAM oraz wszystkie inne produkty marki charakteryzują się nowoczesnym designem, specyficznym skandynawskim wzornictwem, solidnym wykonaniem, długoletnią użytecznością oraz licznymi innowacyjnymi udogodnieniami, które ułatwiają korzystanie z produktów i zamieniają je w prawdziwą przyjemność. Jakość sprzętów oferowanych przez firmę GRAM potwierdzona została w 2008 roku, kiedy to marka otrzymała prestiżową nagrodę SuperBrands. Na co dzień o klasie sprzętów świadczą rzesze zadowolonych klientów w Skandynawii, a także w Polsce.

Czym charakteryzują się płyty grzewcze GRAM?

Szklano-ceramiczne płyty grzewcze GRAM wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantują wytrzymałość na lata oraz stylowy wygląd, który podkreśli charakter Twojej kuchni. Gładka, elegancka płyta indukcyjna do zabudowy będzie się prezentować doskonale w różnorodnych aranżacjach – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Płyty indukcyjne GRAM to urządzenia elektromagnetyczne – generują energię, wykorzystując fale magnetyczne. Sprawność i efektywność płyt indukcyjnych jest znacznie większa niż w przypadku płyt gazowych – gotowanie na nich jest szybsze, ponieważ nie następuje utrata wytwarzanego ciepła. Działanie płyt tego typu wiąże się także z oszczędnością energii, a co za tym idzie — pieniędzy. Co istotne, płyty GRAM produkowane są w sposób przyjazny środowisku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Innowacyjne płyty indukcyjne GRAM – najważniejsze udogodnienia

Płyty GRAM to nie tylko wyjątkowy, stylowy wygląd oraz najwyższa jakość i wytrzymałość. Płyty grzewcze GRAM zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zoptymalizować pracę w kuchni. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że gotowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze oraz ułatwiają osiągnąć zamierzone efekty. Jakie udogodnienia możesz zyskać?

• PowerBooster – technologia zwiększająca moc pola indukcyjnego, w praktyce oznaczająca błyskawiczny czas gotowania i smażenia oraz zwiększenie wartości odżywczych przygotowywanych dań. Zagotowanie 0,4 litra wody w minutę? To możliwe!

• ChildLock – zaawansowana ochrona najmłodszych domowników, z którą przypadkowe włączenie, wyłączenie lub zmiana ustawień płyty przez dziecko stają się niemożliwe.

• Szybki nagrzew – zapewnia błyskawiczne nagrzanie się płyty i postawionego na niej naczynia do oczekiwanej temperatury. Krótki czas nagrzewanie to oszczędność czasu i energii oraz jeszcze większy komfort gotowania.

• Energooszczędność – klasa energetyczna A+ wiąże się z wieloma korzyściami. Z jednej strony energooszczędność to źródło niższych rachunków, a z drugiej – świadomości, że dbając o budżet domowy, dbasz także o środowisko naturalne.
Przedstawione wyżej możliwości to tylko przykład kilku wybranych opcji. Płyty GRAM to także szereg innych udogodnień, stworzonych z myślą o ułatwieniu wykonywania codziennych obowiązków.

Płyta indukcyjna – jak wybrać najlepszą opcję?

Wybór idealnej płyty grzewczej powinien być uzależniony przede wszystkim od Twoich potrzeb oraz wielkości kuchni. Jeśli lubisz gotować i robisz to często, a przy tym możesz zagospodarować na kącik kulinarny sporo przestrzeni, powinieneś postawić na dużą płytę – cztero- lub nawet pięciopalnikową. Jeżeli natomiast z kuchni korzystasz rzadko lub metraż zwyczajnie nie pozwala na zamontowanie większego elementu, wybierz płytę indukcyjną dwupalnikową. Dla osób, które planują wkomponowanie sprzętów w urządzaną właśnie kuchnię, idealna będzie płyta indukcyjna do zabudowy, której gładka tafla doskonale wpasuje się w każdą stylową aranżację. Decydując się na określony tym płyty GRAM, warto wziąć pod uwagę powyższe parametry. Niezależnie jednak od tego, na jaki sprzęt się zdecydujesz, zyskasz produkt wysokiej klasy, który nie tylko pozwoli Ci na zamienienie gotowania w ulubioną czynność, ale także przez wiele lat dodawać będzie Twojej kuchni stylu i klasy. Postaw na płyty indukcyjne GRAM i ciesz się czasem spędzanym przy przygotowywaniu posiłków – sam, z rodziną lub przyjaciółmi!